OPTICKÝ SYSTÉM

//


Je ucelený optický systém, který láme světlo a vytváří jedinečný hloubkový 3D efekt. ALTITUDO umožňuje 3D efekt variabilně měnit dle nálady či příležitosti. Možná je změna barev, ale i pulzace či dynamické vlny. Nespornou výhodou je i možnost implementace do chytré domácnosti. Jedná se o horkou novinku na designovém trhu.


ALTITUDO je modulární a má nepřeberné možnosti využití. Jako výrobci již máme standardizovaná řešení do kuchyní a interiérů. Počítáme ale i s individuálními projekty dle potřeb či přání klienta. Možnosti využití jsou nepřeberné.

Jedinečnost

Novinka na trhu, jedinečná technologie optického systému.

Design

Vzhledově univerzální a nadčasový design, který je modulární.

Říditelný

Díky možnosti řízení, lze systém naprogramovat dle přání klienta a to jak samostatně, tak i pomocí chytré domácnosti či DMX, DALI a Artn-et protokolu.

Široké uplatnění

Obklad kuchyně, zrcadlo, nábytek, designové panely, akustický panel, stěny.

Kompletní servis

Zajišťujeme kalkulace, projekty, instalaci systému včetně uvedení do provozu.

Bezpečný

Naše Altitudo má certifikáty jako bezpečnostní sklo.

Modifikovatelný

Umíme jej přizpůsobit pro Vaše projekty, velikostně i světelně.

Jednoduchá montáž

Naše Altitudo se nelepí na stěnu. Například v kuchyni Altitudo můžeme namontovat i demontovat bez vrtání do linky.

Česká výroba

Jsme v Čechách a ALTITUDO se vyrábí v Česku a jsme na to hrdí.

Aplikace

KUCHYNĚ


Obklad za kuchyňskou linku je designový doplněk do moderních kuchyní. Tloušťka Altituda je jen 44mm a instalace se obejde bez vrtání do desky či linky. Nejlepším druhem svícení je line svícení, kde naplno vynikne hloubka efektu a pozorujícímu se jeví hlouka zadní stěny až půl metru. Tento hloubkový efekt je umocněn odrazy ve skle Altutuda.

KUCHYNĚ

STĚNY

Aplikace

STĚNY


ALTITUDO je možné integrovat i do interiéru jako dělící stěnuí, či obkladovou. Jedinečný efekt vznikne, pokud stěna je zároveň zrcadlová. Stěny mohou mít více druhů svícení a záleží na přání klienta, jak chce své ALTITUDO navrhnout. Optický efekt je možné měnit dynamicky podle nálady.

Aplikace

ZRCADLA


Optický systém Altitudo je možné integrovat i do zrcadla. Jako solitér dodáváme zrcadla dle Vaší specifikace a velikosti. Jsme schopni pro Vás připravit individuální velikosti. Spínání probíhá pomocí dotykového vypínače a funkce optického efektu může být kdykoliv vypnuta nebo zapnuta.

ZRCADLA

NÁBYTEK

Aplikace

NÁBYTEK


Spolupracujeme s předními výrobci nábytku. Připravili jsme luxusní řadu výrobků, které mají nainstalované Altitudo na vrchní části a vzniká tak pocit hloubky. Jsme schopni integrovat Altitudo do jakéhokoliv nábytku a popřípadě Vám pomůžeme i s jeho návrhem.

Aplikace

RESTAURACE | BARY


Jedinečnost a efektní optické variace se hodí do restaurací a barů. Při návrhu projektů umíme kreativně propojit funkční osvětlení s Altitudem a vytvořit vždy jedinečný projekt. Altitudo umí komunikovat jak s chytrou instalací tak i s efektovým řízením jako je DMX či DALI a Art-net. Může být tedy integrováno do řízení nejen barů ale i diskoték.

RESTAURACE | BARY

VÝSTAVY

Aplikace

VÝSTAVY


Frame systém dělících stěn a naše altitudo může vytvořit velmi lákavé prostředí pro „catch“ zákazníků. Rozhodně se odlišíte od ostatních něčím novým a neotřelým. Naše rámy umíme vyrobit až do velikosti 2×3 metry.

Aplikace

AKUSTICKÉ PANELY


Součástí naší práce v oblasti designu je i akustický komfort jak pro privátní tak i komerční sektor. Máme připravenou nabídku akustických panelů ALTITUDO. Jsme schopni navrhnout akustické panely dle přání a potřeb klientů.

AKUSTICKÉ PANELY

Technologie

MOŽNOSTI LED SVÍCENÍ

LINE

Line systém je elegantní pro užití právě v kuchyních a všude tam, kde chceme aby vynikla hloubka. Využíváme tento typ v nábytku a díky jeho čistotě ho lze brát jako doplněk všude tam, kde chceme, aby Altitudo doplňovalo linie daného prostoru či mobiliáře.

3 DOT

Tři body v mřížce, kde hustota bodů záleží na velikosti plochy. Velmi pěkný efekt tvoří toto uskupení ve větších plochách a díky řízení jsme schopni ovládat každý troj bod samostatně a může celé seskupení pulzovat či se zapínat postupně.

Technologie

ŘÍZENÍ

STAND ALONE – SAMOSTATNĚ

Systém Altitudo obsahuje Wi-Fi modul. Pomocí mobilní aplikace lze nastavit druh svícení. Aplikace obsahuje změnu barev, intenzitu osvětlení, dynamiku a přednastavené scény.

STANDARD

vždy součástí dodávky

DMX

je povelový protokol pro digitální přenos řídících informací, vyvinutý pro řízení světelné techniky. Lze jej dodat jako řídící modul pro Altitudo. Ten bude integrován a klientovi nastavíme adresaci dle jeho specifikací.

DALI

„Digital Addressable Lighting Interface“ (DALI) je komunikační protokol pro osvětlovací aplikace v budovách. Používá se pro komunikaci mezi zařízeními pro řízení svítidel. Altitudo umí v tomto protokolu fungovat a na přání ho implementujeme.

Art-NET

Altitudo lze adresovat v síti a lze jej napojit na Art-NET. I tento modul je implementován na přání klienta.

SPECIAL

na přání klienta

SPOLUPRÁCE

Hledáme odvážné designéry, zapálené architekty, novátorské showroomy, prostě všechny, které naše Altitudo zaujalo a chtěli by se o něm dozvědět více a užívat ho v rámci svých návrhů a obchodu. Volejte, pište, jsme tu pro Vás.