Dodáváme ucelená řešení
svítidel pro architekturu

Poskytujeme podporu, poradíme, pomůžeme

A komu vlastně umíme pomoci?

Architektům

Všem architektům umíme pomoci doladit jejich vizi, zpracováváme vizualizace svítidel a společně s technickým zázemím u nás jsme schopni provádět návrhy komplexně. Ne tabulku a výstup z DIALUXU, ale kvalitní vizualizace a simulace světel, které architekt bude potřebovat k tomu, aby jeho myšlenka byla dotažena do konce a mohla být prezentována investorovi.

Projektantům

Potřebujete do svého projektu implementovat světla pro exteriér a nemáte dostatečné znalosti s fotometriky? Dodáme vám vyzařovací charakteristiky pro světla, BIM objekty, 3D modely a simulaci křivek a svítivosti. Díky napojení na výrobce máme špičková data pro Váš projekt.

Investorům

Umíme nacenit už ve fázi projektu řešení na míru, oddělit slepé uličky a učinit kroky, které povedou k ušetření investic a správnému dodání osvětlení. Umíme kreativně pojmout návrh a světelné systémy naprogramovat tak, aby bylo osvětlení pro Váš projekt unikátní.

Vstupní konzultace

Smyslem vstupní konzultace je setkání s Vámi, na kterém budete mít možnost nám sdělit své představy a požadavky na osvětlení. Na základě těchto informací posuzujeme realizovatelnost projektu a vytváříme první návrhy celkového řešení. Konzultace může probíhat jak nad výkresy plánované stavby, tak přímo v místě realizace osvětlení u stávajících objektů.

Návrh designu osvětlení

Vytvoříme Vám design osvětlení tak, aby odpovídal Vašim požadavkům a zároveň Vám přinesl přidanou hodnotu v podobě kreativního ztvárnění. Součástí návrhu je nejen specifikace produktů vybraných na základě vyzařovacích charakteristik, ale také návrh řízení a napájení celého systému.

Simulace

Prostřednictvím 3D technologie vytvoříme model objektu včetně materiálového rozložení pláště. V tomto prostředí jsme schopni na základě vyřazovacích charakteristik přesně simulovat osvětlení. U vizuálně náročnějších projektů Vám můžeme připravit jednoduchou animaci střídání barev.

Světelná zkouška

Světelná zkouška probíhá po realizaci opláštění, kdy přivezeme a vyzkoušíme přímo na Vaší fasádě navržená světla. Výhodou světelné zkoušky je, že uvidíte navržené produkty v reálném prostředí včetně působení světelného znečištění z okolních objektů nebo veřejného osvětlení.

Projektová dokumentace

V rámci projektové dokumentace Vám připravíme výkresy systémů řízení, vedení kabeláže pro DMX a nízké napětí. Při specifickém umístění svítidel navrhneme výrobní výkresy přípravků, sloužících k uchycení výrobků. Dodáme Vám veškeré technické specifikace navržených svítidel.

Realizace

Co navrhneme, to také zrealizujeme. Při realizaci spolupracujeme se všemi subdodavateli, jichž se instalace týká. Součástí realizace je zprovoznění a naprogramování řídícího systému, včetně zaškolení pověřených osob v základním ovládání celého systému.

Application

Vánoční věnec Loučeň

WALLS

Application

Svitavy radnice

Reference

Liberec radnice

MIRRORS

FURNITURE

Reference

Ostrava Lihovar

Reference

Plovárna Děčín

RESTAURANTS | BARS

EXHIBITIONS

Reference

Zahradní centrum

Reference

Kostel Vratislavice

ACOUSTIC PANELS

EXHIBITIONS

Reference

Děčín Lázně

Chcete vědět více?

SPOLUPRÁCE

Jestliže hledáte kreativní lidi, jsme tu pro vás.