Návrhy interiérů

Služby privátní klientely

 • Návrh dispozice a mobiliáře
 • Dokumentace a rozpočty
 • Zvolení vhodné barevnosti a typových materiálů
 • Technologie
 • Dekorace a osvětlení
 • Konzultace se zákazníkem
 • Zadání mobiliáře do výroby a jeho dodání
 • Koordinace dodávek a komunikace s dodavateli
 • Zadání pro výběrová řízení

Přidané služby pro korporátní sféru

 • Nové definování korporátních pravidel
 • Respektování a aplikace firemních pravidel
 • Návrh pravidel pro front office a back office
 • Ergonomie pracovního prostřední
 • Komunikace s firemními architekty
 • Časový harmonogram realizace
 • Návrh a výpočet normovaného osvětlení

Co s námi získáte

Moderní materiály

Sklo, dřevo, kámen, beton. Základem je vždy částečná ruční výroba u nás v Čechách.

Nadčasový design

Tvoříme produkty s jednoduchým vzhledem, který evokuje základní elementy v našem světě.

Jedinečnost

Každý výrobek je zpracován převážně ručně. Za každým kusem je příběh a každý příběh má někoho, kdo ho vypráví.

Vysoká kvalita

Kvalita není slovo, je to filozofie, která nás posouvá a určuje pravidla. Chceme, aby naše výrobky sloužily léta, dlouhá léta.

Jak pracujeme

Dodáme Vám ucelený koncept a poskytneme kompletní servis.
Projděte si s námi konkrétní činnosti pro 100% výsledek.

Od skici po realizaci

Každému klientovi chceme dopřát prvotřídní servis a kompletní péči. Proto dbáme na správný postup a posloupnost všech činností tak, aby klient přesně věděl, v jaké fázi se jeho akce nachází. Tím eliminujeme nechtěná překvapení a předáváme odsouhlasený finální výsledek.

Návrh

Vždy respektujeme přání klienta, jeho požadavky a nároky na užitnou i estetickou hodnotu návrhu. Samozřejmostí jsou realistické vizualizace a VR.

Dispozice a použitelnost

Návrh půdorysného řešení a řešení optimálního rozvržení jednotlivých prvků interiéru tak, aby odpovídal plánovanému využití objektu, dle platných norem a zvyklostí pro poskytované služby. Do této oblasti patří úprava dispozice, je-li přistoupeno ke stavebním úpravám, a návrh

optimálního umístění jednotlivých typů nábytku tak, aby neomezoval provoz a maximalizoval užitnou hodnotu interiéru (např. zvýšení kapacity restaurace).

Technologie

Návrh a umístění technologií, které souvisí s konkrétním provozem. Jedná se například o umístění osvětlení pro splnění hygienické normy, návrh vzduchotechniky, topných těles, umístění multi-mediálních zařízení nebo audio zařízení. Druhou stranou využití technologií je v rámci zdůraznění celkové vize interiéru. Do téhle oblasti patří například

ambientní osvětlení na zdech, LED pásky za nábytkem, které nepřímo osvětlují úložné prostory, speciální povrchy nábytku nebo stěn (kamenný obklad, skleněný obklad s podsvícením, umístění fólie pod stropem s podsvícením), dotekové a pohybové senzory, tip-on zavírání dvířek a zásuvek bez použití madel atd.

Originalita

Vytvoření autorské vize toho, jak má interiér vypadat, jaké má v návštěvníkovi vyvolat emoce, jakou přidanou hodnotu přinese vlastníkovi. Představuje celkové vizuální a dispoziční pojetí interiéru,

které zahrnuje také např. návrh netypového nábytku, použití nestandardních materiálů nebo materiálů standardních, ale nevšedním způsobem.

Projekt

Navrhneme pro Vás specifická řešení, inteligentní domácnost, či řízení světel a nábytek na míru. Máme k dispozici také realizátora pro naše návrhy.

Průvodní zpráva

Dokument obsahující detailní specifikaci navrženého interiéru:

Půdorys s navrženou dispozicí vč. umístění zásuvek, osvětlení
Soupis použitých materiálů – povrch stěn a stropu, barvy, podlahy
Soupis použitých technologií – osvětlení, topná tělesa, audiozařízení
Soupis navrženého mobiliáře (nábytku)
Soupis navržených dekoračních předmětů, galanterie atd.

Rozpočet

Orientační rozpočet pro realizaci navrženého interiéru, vč. případného nacenění stavebních úprav.

Rozkresy

Slouží pro výrobu netypového mobiliáře (nábytek na míru) nebo originálních interiérových prvků (např. pohledové boxy s osvětlením, předsazené stěny atd.).

Realizace

Naši designéři jsou pravidelně na stavbě a jsou zodpovědní za hladký průběh realizace a dodržení realizace dle návrhu schváleného investorem.

Management

Vytvoření časového plánu akce, komunikace s dodavateli veškerého nábytku, technologií a služeb. S tím úzce souvisí stanovení termínů

a způsobů dodání objednaného. YOURDESIGN s.r.o. je také výrobce a samozřejmě dbáme na bezproblémové a včasné dodání.

Dozor při realizaci

Pravidelné návštěvy při realizaci slouží ke komunikaci s dodavateli přímo při instalaci objednaných prvků. Smyslem je, aby zákazník nemusel vše kontrolovat sám a

YOURDESIGN s.r.o. dohlédl na kvalitu práce řemeslníků nebo dodávaného zboží.

Kliknutím a tažením se pohybujete po obrázku

« Funkční a moderní spojení jídelny s obývací částí. »

Soukromý investor

« Chci dodat nevšední přírodní materiály »

Soukromý investor

« Ocením kvalitu, která mi vydrží dlouhá léta jako nová »

Soukromý investor

« Chci si dopřát luxus »

Soukromý investor

Se společností YOURDESIGN s.r.o. jsem měl tu čest spolupracovat jak po pracovní tak soukromé stránce. Pomáhali mi s designovým návrhem luxusního showroomu na prodej automobilů a po dobré zkušenosti jsem si je přizval i na rekonstrukci spodního patra a terasy mého rodinného domu. Všechna má přání byla vyslyšena a rád jsem si nechal poradit. S prací jsem velmi spokojen a v případě potřeby spolupráci obnovím.

Rudolf Homolka - privátní klient

``Studio Yourdesign s.r.o. vypracovalo několik designových úprav interiéru a návrhů členění pracovních prostor pro nově vznikající PackRight Centre DS Smith Packaging v České republice. Neotřelý design a individuální pojetí celého konceptu přispělo při auditu PackRight Center k jednomu z nejlepších hodnocení. Nejdůležitější ale pro nás je fakt, jak pozitivně hodnotí celý prostor naši zákazníci při probíhajících workshopech. Ti se zde cítí velmi příjemně a uvolněně. Takže práci studia mohu bez obav doporučit ``

Věra Svobodová - customer support & marketing, DS Smith Packaging

Firma Yourdesign nám zpracovala a integrovala veškeré standardy designu pro FORD STORE nejvyšší kategorie. Převzali veškerou komunikaci s anglickým ředitelstvím Ford Europe a jejich designové návrhy byly kladně a bez připomínek odsouhlaseny v rámci integračního procesu. Mohu jen doporučit. Flexibilita a profesionální přístup.

Tomáš Betka - vedoucí pobočky FORD, Ústí nad Labem

Služeb společnosti Yourdesign jsme využili, aby nám pomohli s návrhem uspořádání při rekonstrukci půdního prostoru. Vzhledem k daným dispozicím na půdě (trámy, komíny…) to nebylo jednoduché, ale tým Yourdesign navrhl vhodná a použitelná řešení, která sloužila jako podklad pro následný projekt. Akceptovali naše představy a uvítali jsme jejich praktické připomínky. Ocenili jsme jejich profesionální přístup plynoucí z dlouholetých zkušeností.

Nádvorníkovi - privátní klient